wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Ochrona i dezynfekcja » Dozowniki » Dozowniki łokciowe

Promocje

Ramka OWZ A1 plakatowa zatrzaskowa aluminiowa

Ramka OWZ A1 plakatowa zatrzaskowa aluminiowa69,00 zł60,00 zł brutto48,78 zł netto

Ramka OWZ A4 plakatowa zatrzaskowa aluminiowa

Ramka OWZ A4 plakatowa zatrzaskowa aluminiowa23,00 zł18,00 zł brutto14,63 zł netto

Ramka OWZ A4 plakatowa zatrzaskowa zaokrąglane narożniki

Ramka OWZ A4 plakatowa zatrzaskowa zaokrąglane narożniki25,00 zł21,00 zł brutto17,07 zł netto

Taśma piankowa montażowa 10m

Taśma piankowa montażowa 10m11,00 zł9,00 zł brutto7,32 zł netto

Ramka OWZ A1 plakatowa zatrzaskowa aluminiowa czarna

Ramka OWZ A1 plakatowa zatrzaskowa aluminiowa czarna68,00 zł60,00 zł brutto48,78 zł netto

Przyłbica, ochronna osłona na twarz PET-G

Przyłbica, ochronna osłona na twarz PET-G24,00 zł5,90 zł brutto4,80 zł netto

Stacja dezynfekcji rąk - METEOR 1000 ml

Stacja dezynfekcji rąk - METEOR 1000 ml699,00 zł359,00 zł brutto291,87 zł netto

Rama zatrzaskowa owz B1 dwustronna

Rama zatrzaskowa owz B1 dwustronna219,00 zł199,00 zł brutto161,79 zł netto

Systemy płatności

  • PayU
  • Przelewy24

Dozowniki łokciowe

Troska o nasze zdrowie to kwestia, której ostatnimi czasy nie wolno jest nam bagatelizować. Dotyczy to w szczególności prawidłowej dezynfekcji rąk, które każdego dnia stykają się bezpośrednio z różnymi powierzchniami. Z tego też powodu, coraz większym zainteresowaniem w Polsce cieszy się nowoczesny dozownik łokciowy. Dzięki swojej nowatorskiej konstrukcji, urządzenie to pozwala nam na sprawne umycie rąk, bez konieczności dotykania nimi przycisku. Sprawia to zarazem, że dozowniki tego typu są znakomitym rozwiązaniem nie tylko w domowych łazienkach, ale również miejscach użytku publicznego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą modeli łokciowych.


 

Dozowniki łokciowe – niezbędne w każdym miejscu pracy

 

Bez względu na to, czy nasi pracownicy zajmują się na co dzień pracą przy komputerze, czy też przenoszą towary na magazynie, konieczne jest zapewnienie im odpowiedniej ochrony. Na naszych palcach regularnie kumulują się bowiem setki bakterii, mogących przyczynić się do poważnych problemów zdrowotnych. Dozowniki łokciowe, dostępne w naszym sklepie, pomogą Państwa firmie w zachowaniu niezbędnych standardów, niwelując tym samym ryzyko dalszego rozprzestrzeniania się drobnoustrojów. Ich obsługa sprowadza się bowiem do naciśnięcia łokciem dużego przycisku na przodzie dozownika, aby urządzenie podało nam optymalną ilość płynu.

 

Dozownik łokciowy – do mydła czy płynu do dezynfekcji?

 

Pamiętajmy, że specjalistyczny płyn do dezynfekcji jest substancją znacznie gęstszą, niż standardowe mydło. Dobry dozownik łokciowy powinien być więc wyposażony w odpowiednio wydajny mechanizm, aby móc skutecznie pełnić swoją rolę. Modele, dostępne w naszym sklepie, umożliwią Państwu wykorzystanie ich z oboma płynami, zależnie od aktualnych potrzeb. Oferujemy nie tylko urządzenia dla miejsc publicznych, ale również wygodne dozowniki naścienne, do montażu w domowych łazienkach.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

 

Jesteśmy rynkowym liderem z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem, specjalizującym się w dostarczaniu najskuteczniejszych rozwiązań dla naszych klientów. Nasza regularnie aktualizowana oferta obejmuje wyłącznie urządzenia i akcesoria najwyższej jakości, wykonane z trwałych materiałów. Każdy z dostępnych u nas dozowników został objęty gwarancją. Zapewniamy rzetelną obsługę klienta, atrakcyjne ceny oraz natychmiastową wysyłkę zamówień. Zapraszamy klientów z całej Polski do skorzystania z naszych usług!

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl