wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Ochrona i dezynfekcja » Stacje

Promocje

Ramka OWZ A2 plakatowa zatrzaskowa aluminiowa

Ramka OWZ A2 plakatowa zatrzaskowa aluminiowa52,00 zł43,00 zł brutto34,96 zł netto

Kaseta Roll-Up Lux Mocna (200 x 200cm)

Kaseta Roll-Up Lux Mocna (200 x 200cm)349,00 zł299,00 zł brutto243,09 zł netto

Taśma piankowa montażowa 5m

Taśma piankowa montażowa 5m7,00 zł5,00 zł brutto4,07 zł netto

Przyłbica, ochronna osłona na twarz PET-G

Przyłbica, ochronna osłona na twarz PET-G24,00 zł5,90 zł brutto4,80 zł netto

Ramka OWZ A2 plakatowa zatrzaskowa zaokrąglane narożniki

Ramka OWZ A2 plakatowa zatrzaskowa zaokrąglane narożniki52,00 zł45,00 zł brutto36,59 zł netto

Tabliczka przydrzwiowa zatrzaskowa A6 (profil 15mm) DS

Tabliczka przydrzwiowa zatrzaskowa A6 (profil 15mm) DS19,00 zł13,00 zł brutto10,57 zł netto

Systemy płatności

  • PayU
  • Przelewy24

Stacje do dezynfekcji rąk

Odpowiednia dezynfekcja rąk w przestrzeniach publicznych to kwestia, której nie wolno jest nam bagatelizować. Hotele, muzea czy też urzędy miejskie należą bowiem do miejsc, przez które każdego dnia przewijają się setki osób, stwarzając tym samym ryzyko rozwoju szkodliwych drobnoustrojów. To właśnie z tego powodu, nasz sklep oferuje Państwu profesjonalne stacje do dezynfekcji rąk, stanowiące obecnie niezwykle popularną alternatywę dla standardowych dozowników mydła. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.


 

Bezdotykowe stacje do dezynfekcji rąk – gwarancja bezpieczeństwa w każdych warunkach

 

Dzięki technologii bezdotykowej aplikacji, stacja do dezynfekcji rąk jest rozwiązaniem tak samo estetycznym, co bezpiecznym. Użytkownicy nie muszą bowiem martwić się, że podczas korzystania z urządzenia dojdzie do rozproszenia się drobnoustrojów. Urządzenia te mogą być stosowane zarówno w klubach fitness, jak i w urzędach i biurowcach, zapewniając tym samym skuteczną ochronę przed chorobami. Stacje dezynfekujące to także niezwykle prosta obsługa, czyniąca je przystępnym rozwiązaniem również dla dzieci oraz seniorów.

 

Design i personalizacja stacji do dezynfekcji rąk

 

Stacje do dezynfekcji rąk, dostępne w naszym sklepie, mogą zostać indywidualnie udekorowane nadrukami, wliczając w nie również treści promocyjne. Dzięki temu, zakupione urządzenie będzie nie tylko dbać o zdrowie klientów i pracowników, ale również reklamować naszą działalność. Nowoczesne designy naszych stacji, połączone ze stonowaną kolorystyką, umożliwiają wkomponowanie ich w praktycznie każde pomieszczenie. Modele, dostępne w naszej ofercie, odznaczają się przy tym znakomitą żywotnością, zapewnioną przez najwyższej klasy materiały, a także prostą wymianą płynu do dezynfekcji.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

 

Jako rynkowi eksperci z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem, doskonale rozumiemy, czym powinna odznaczać się niezawodna stacja do dezynfekcji. Z tego też powodu, urządzenia, dostępne w naszym sklepie, charakteryzują się nie tylko przystępnymi cenami, ale również znakomitą efektywnością. Monitorujemy na bieżąco zmieniające się normy rynkowe, aby zawsze móc dostarczyć Państwu najskuteczniejsze rozwiązania. Skontaktuj się z nami już dziś – zapewniamy fachowe doradztwo i błyskawiczną wysyłkę zamówień!

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl