wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Co to jest potykacz reklamowy?

Promocje

Stojak na ulotki A4 Z-SHAPE z kufrem

Stojak na ulotki A4 Z-SHAPE z kufrem299,00 zł219,00 zł brutto178,05 zł netto

Stojak na ulotki A4 cross

Stojak na ulotki A4 cross259,00 zł219,00 zł brutto178,05 zł netto

Antyrama plexi 21x29,7 cm A4

Antyrama plexi 21x29,7 cm A44,00 zł3,60 zł brutto2,93 zł netto

Rama aluminiowa 59,4x84 cm A1 biała

Rama aluminiowa 59,4x84 cm A1 biała79,00 zł61,00 zł brutto49,59 zł netto

Ramka OWZ A1 plakatowa zatrzaskowa aluminiowa czarna

Ramka OWZ A1 plakatowa zatrzaskowa aluminiowa czarna68,00 zł60,00 zł brutto48,78 zł netto

Tabliczka przydrzwiowa Sonic A5 (profil 25mm)

Tabliczka przydrzwiowa Sonic A5 (profil 25mm)23,00 zł19,00 zł brutto15,45 zł netto

Dozownik łokciowy ATEST PZH + płyn 5l

Dozownik łokciowy ATEST PZH + płyn 5l399,00 zł202,00 zł brutto171,90 zł netto

Stacja dezynfekcji rąk DELTA - METEOR 1000 ml

Stacja dezynfekcji rąk DELTA - METEOR 1000 ml699,00 zł459,00 zł brutto373,17 zł netto

Nasze hity

Ramka OWZ A2 plakatowa zatrzaskowa aluminiowa

Ramka OWZ A2 plakatowa zatrzaskowa aluminiowa52,00 zł43,00 zł brutto34,96 zł netto

Tabliczka przydrzwiowa Sonic A6 (profil 25mm)

Tabliczka przydrzwiowa Sonic A6 (profil 25mm)18,00 zł14,00 zł brutto11,38 zł netto

Tabliczka przydrzwiowa Sonic A5 (profil 25mm)

Tabliczka przydrzwiowa Sonic A5 (profil 25mm)23,00 zł19,00 zł brutto15,45 zł netto

Ramka OWZ B3 plakatowa zatrzaskowa aluminiowa

Ramka OWZ B3 plakatowa zatrzaskowa aluminiowa38,00 zł brutto30,89 zł netto

Ramka OWZ A2 plakatowa zatrzaskowa zaokrąglane narożniki

Ramka OWZ A2 plakatowa zatrzaskowa zaokrąglane narożniki52,00 zł45,00 zł brutto36,59 zł netto

Systemy płatności

  • PayU
  • Przelewy24

Co to jest potykacz reklamowy?

Data dodania: 25-03-2021

Nie od dziś wiadomo, że reklama jest dźwignią handlu. Choć obecnie duża część działań promocyjnych przeniosła się do internetu, to jednak reklama offline jest nadal skuteczną formą pozyskiwania nowych klientów. Promocja tego typu świetnie sprawdza się w sytuacjach, kiedy chcemy dotrzeć do konkretnej grupy odbiorców znajdujących się w określonym miejscu. Tak właśnie działa potykacz reklamowy, którego głównym zadaniem jest przyciągnięcie uwagi osób (potencjalnych klientów) znajdujących się w jego bliskim otoczeniu. Jeżeli dobrze dobierzemy treści (uwzględniając kolor, grafikę, czcionkę i tekst), istnieje duża szansa, że w krótkim czasie zdobędziemy nowych odbiorców naszych usług.
 

Do czego służy potykacz reklamowy?


W dużym uproszczeniu, potykacz to prosta konstrukcja, która przeważnie składa się z dwóch płyt. Na rynku są również dostępne modele z jedną płytą i stabilną podstawą, którą wypełnia się wodą lub piaskiem. Oczywiście skutkuje to zwiększeniem wagi podstawy, a co za tym idzie, stabilności konstrukcji. Jest to niezwykle istotne w sytuacji, gdy chcemy umieścić potykacz na zewnątrz budynku. Potykacz reklamowy może być m.in. wyposażony w stalowe sprężyny, które niwelują siłę wiatru.  Na płytach można umieścić dowolną treść reklamową. Co ważne, wcale nie musi być taka sama z obu stron. Jeżeli jest taka potrzeba, na potykaczu można z powodzeniem umieścić praktycznie każdy przekaz.
 

Jakie są najważniejsze zalety reklamy tego typu?


Przede wszystkim mobilność. Choć potykacze reklamowe występują w różnych kształtach i rozmiarach, to zdecydowana większość z nich może być postawiona w praktycznie każdym miejscu. Wystarczy płaskie podłoże, aby potykacz stał stabilnie, nawet w przypadku umiarkowanego wiatru.
  • Kolejną zaletą ściśle związaną z mobilnością jest możliwość ustawienia potykacza dokładnie tam, gdzie znajdują się potencjalni klienci. Takie podejście zdecydowanie zwiększy jego skuteczność. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby poeksperymentować z lokalizacją.
  • W porównaniu do innych form promocji, potykacz reklamowy jest stosunkowo tani w zakupie. Dodatkowo, wybierając model wykonany z lekkich, aczkolwiek solidnych materiałów mamy gwarancję, że będzie nam służył przez bardzo długi czas.
  • Potykacz reklamowy jest wyposażony w solidne zatrzaski chronione plastikowymi narożnikami. Takie połączenie sprawia, że nawet podczas upadku, potykacz jest w pełni zabezpieczony przed uszkodzeniami mechanicznymi.
Czy reklama na potykaczu jest dobrze widoczna w słoneczne dni? Czy sprawdzi się w miejscach, w których występuje duża liczba sztucznych źródeł światła? Odpowiedź zarówno na pierwsze, jak i drugie pytanie jest twierdząca. Potykacz reklamowy może być wyposażony w specjalną folię antyrefleksyjną o grubości 0,7 mm, gwarantującą dobrą widoczność treści reklamowych.
 

Potykacz reklamowy - zastosowanie marketingowe 


Po zakupie potykacza, jedyny koszt jaki musimy ponieść to wydruk nowych materiałów (o ile jest taka konieczność) i ewentualnie wynajem miejsca. To ułamek ceny jaką trzeba byłoby zapłacić za profesjonalną reklamę w internecie, telewizji lub radiu. Kiedy najlepiej sprawdza się potykacz?
  • Stojak jest wręcz nieoceniony w trakcie różnego rodzaju eventów sportowych i wydarzeń kulturalnych. Można umieścić na nim wszystkie kluczowe informacje, takie jak miejsce do biura zawodów, WC, szatni i innych ważnych lokalizacji dla uczestników.
  • Potykacze świetnie sprawdzą się także w przypadku restauracji, barów szybkiej obsługi i innych punktów gastronomicznych.
  • Stojaki okażą się znakomitym wyborem również w branży hotelarskiej i wszystkich usługach związanych z wynajmem pokoi i apartamentów. Umieszczając je np. w holu możemy informować gości o dodatkowych atrakcjach (spa, basen, sauna, jacuzzi).
Stojaki mogą reklamować praktycznie każdy produkt i usługę, dlatego nie sposób wymienić każdego zastosowania. Należy traktować je jako uniwersalny rodzaj reklamy, który w zależności od zaistniałej sytuacji, można błyskawicznie dopasować do nowych warunków. Wystarczy wymienić plakaty (zajmuje to dosłownie chwilę) i potykacz zaczyna pełnić nową funkcję.
 
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl