wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Systemy wystawiennicze » Stojaki na broszury, gazety

Promocje

Potykacz reklamowy A2 OWZ dwustronny

Potykacz reklamowy A2 OWZ dwustronny279,00 zł209,00 zł brutto169,92 zł netto

Stojak na wizytówki plexi odlewany VCR92

Stojak na wizytówki plexi odlewany VCR924,30 zł3,00 zł brutto2,44 zł netto

Ścianka banerowa teleskopowa ( max 300 x 240 cm) czarna

Ścianka banerowa teleskopowa ( max 300 x 240 cm) czarna649,00 zł599,00 zł brutto486,99 zł netto

Kaseta ścienna czarna z taśmą czerwoną 2,2m

Kaseta ścienna czarna z taśmą czerwoną 2,2m119,00 zł99,00 zł brutto80,49 zł netto

10 x Przyłbica, ochronna osłona na twarz PET-G

10 x Przyłbica, ochronna osłona na twarz PET-G209,00 zł19,00 zł brutto15,45 zł netto

Uchwyt ścienny taśmy słupka odgradzającego

Uchwyt ścienny taśmy słupka odgradzającego12,00 zł8,00 zł brutto6,50 zł netto

Stacja dezynfekcji rąk - PULSAR 1000 ml

Stacja dezynfekcji rąk - PULSAR 1000 ml699,00 zł359,00 zł brutto291,87 zł netto

Stojak na wizytówki plexi odlewany BCH

Stojak na wizytówki plexi odlewany BCH5,00 zł2,50 zł brutto2,03 zł netto

Systemy płatności

  • PayU
  • Przelewy24
Stojaki na broszury, gazety

Stojaki na broszury i gazety

Estetyczny stojak na broszury to jedna z podstaw, o których powinien pamiętać każdy przedsiębiorca. Żaden klient nie lubi bowiem przekopywania się przez chaotyczny stos broszur reklamowych, pozostawionych w poczekalni. Same ulotki są z kolei znakomitym sposobem na dotarcie do naszej grupy docelowej, dlatego też ich odpowiednia ekspozycja jest tu równie ważna, co zawarte w nich treści. Z tego też powodu, stojaki na ulotki, dostępne w naszym sklepie, odznaczają się nie tylko efektywnym designem, ale również praktycznością. Zapraszamy wszystkich klientów do zapoznania się z poniższą ofertą.
 

Stojaki na broszury, gazety – przyjaźniejsza forma reklamy

 

W przeciwieństwie do rozdawania ulotek na ulicy, estetyczny stojak na ulotki budzi znacznie przyjaźniejsze reakcje u potencjalnych klientów. Nowoczesny design przykuwa bowiem uwagę, zaś nienachalna formy reklamy sprawi, że osoby zainteresowane chętniej zapoznają się treścią broszury. Stojaki wolnostojące, dostępne w naszym sklepie, odznaczają się starannym wykonaniem, zapewniającym im estetyczny wygląd, bez względu na miejsce, w którym chcemy je postawić. Subtelny styl umożliwia równocześnie udekorowanie stojaka według indywidualnego uznania, sprzyjając tym samym różnym formom reklamy.

 

Najwyższa jakość wykonania stojaków na ulotki

 

Jako wieloletni eksperci w dziedzinie marketingu, rozumiemy doskonale, jak ważna jest trwałość sprzętu, wykorzystywanego w celach promocyjnych. Z tego też powodu, wszystkie stojaki, dostępne w naszym sklepie, zostały wykonane z wytrzymałych materiałów, takich jak aluminium oraz chromowany metal. Nowoczesne technologie, wykorzystywane w procesie produkcji, zapewniają naszym akcesorium znakomitą odporność na szkodliwe czynniki zewnętrzne oraz dużą stabilność. Dzięki temu, każdy stojak na gazety i ulotki, dostępny w naszej ofercie, jest w stanie pełnić swoją rolę przez wiele lat. Dotyczy to zarówno ekspozycji reklam wewnątrz pomieszczeń, jak i w plenerze.

 

Stojaki na broszury i gazety - praktyczne rozwiązania

 

W naszym sklepie znajdą Państwo zróżnicowane stojaki na ulotki w rozmiarze A4, zapewniającym im zarówno znakomitą pojemność, jak i niewielkie wymiary, niewymagające zbyt dużej ilości wolnego miejsca. Oferujemy również wygodne modele rozkładane, z praktycznymi walizkami, dostępnymi w zestawie. Złożony stojak można również bezproblemowo schować do plecaka. Wszystkie akcesoria, dostępne w naszym asortymencie, odznaczają się przy tym znakomitą ekspozycją wyłożonych na nich ulotek i katalogów. Przykładem są tu chociażby nowoczesne stojaki typu Z-Shape, odznaczające się charakterystycznym, obustronnym ułożeniem półek.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

Już od ponad dziesięciu lat dokładamy wszelkich starań, aby każdy stojak rozkładany, dostępny w naszym sklepie, odznaczał się znakomitym stosunkiem ceny do jakości. Jako eksperci od marketingu, doradzamy naszym klientom w doborze najskuteczniejszych form reklamy. Zapewniamy błyskawiczną wysyłkę produktów oraz profesjonalną pomoc na każdym etapie realizacji zamówień. Skorzystaj z naszej oferty już dziś i przekonaj się, jak wiele korzyści zapewniają odpowiednio dobrane stojaki!


 
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl