wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Stojaki do dezynfekcji rąk: zadbaj o bezpieczeństwo klientów i pracowników!

Promocje

Ramka OWZ A3 plakatowa zatrzaskowa aluminiowa

Ramka OWZ A3 plakatowa zatrzaskowa aluminiowa35,00 zł27,00 zł brutto21,95 zł netto

Tabliczka przydrzwiowa Sonic A6 (profil 25mm)

Tabliczka przydrzwiowa Sonic A6 (profil 25mm)18,00 zł15,00 zł brutto12,20 zł netto

Kaseta ścienna czarna z taśmą czerwoną 2,2m

Kaseta ścienna czarna z taśmą czerwoną 2,2m119,00 zł99,00 zł brutto80,49 zł netto

10 x Przyłbica, ochronna osłona na twarz PET-G

10 x Przyłbica, ochronna osłona na twarz PET-G209,00 zł49,00 zł brutto39,84 zł netto

Ramka OWZ A2 plakatowa zatrzaskowa zaokrąglane narożniki

Ramka OWZ A2 plakatowa zatrzaskowa zaokrąglane narożniki52,00 zł45,00 zł brutto36,59 zł netto

Zestaw dezynfekcyjny METEOR

Zestaw dezynfekcyjny METEOR824,00 zł413,00 zł brutto343,44 zł netto

Tabliczka przydrzwiowa zatrzaskowa A5 (profil 15mm) DS

Tabliczka przydrzwiowa zatrzaskowa A5 (profil 15mm) DS23,00 zł16,00 zł brutto13,01 zł netto

Tabliczka przydrzwiowa zatrzaskowa A4 (profil 15mm) DS

Tabliczka przydrzwiowa zatrzaskowa A4 (profil 15mm) DS29,00 zł22,00 zł brutto17,89 zł netto

Systemy płatności

  • PayU
  • Przelewy24

Stojaki do dezynfekcji rąk: zadbaj o bezpieczeństwo klientów i pracowników!

Data dodania: 02-06-2021

Pandemia COVID-19 uświadomiła nam wszystkim, jak ogromne znaczenie ma dezynfekcja rąk. Niestety, do tej pory poważnie traktowali ją przede wszystkim lekarze – obecnie jednak wprowadzenie zasad reżimu sanitarnego sprawiło, że wszyscy dezynfekujemy ręce niemal automatycznie: po wejściu do sklepu, podczas wizyty w banku, czy na poczcie oraz tuż po przekroczeniu progu biura. To na pracodawcy spoczywa obowiązek umożliwienia pracownikom regularnej dezynfekcji rąk – najwygodniejszym i zarazem najskuteczniejszym rozwiązaniem będą w tym wypadku profesjonalne stojaki do dezynfekcji.
 

Stojak do dezynfekcji rąk – dlaczego warto?


Obowiązkowa dezynfekcja rąk stała się standardem, który będzie towarzyszył nam jeszcze długo. Zamiast wymyślać prowizoryczne rozwiązania, warto po prostu kupić stojaki do dezynfekcji. Są praktyczne, nie zajmują dużo miejsca oraz zapewniają łatwy dostęp do środków do dezynfekcji. Bez problemu można umieścić je w niemal dowolnym miejscu i na odpowiedniej wysokości – tak, by każdy mógł z nich skorzystać. Dzięki temu dezynfekcja rąk przestanie być przykrym, uciążliwym obowiązkiem, a zmieni się w dobrą praktykę, na której skorzystają zarówno pracodawcy, jak i pracownicy oraz klienci. Regularna dezynfekcja rąk ma wpływ nie tylko na rozprzestrzenianie się chorób zakaźnych, ale również na podniesienie poziomu higieny w miejscu pracy – stojak do dezynfekcji rąk jest zatem inwestycją w zdrowie i komfort pracowników. 

Nowoczesne i profesjonalne stojaki do dezynfekcji to również jasny sygnał wysyłany w stronę klientów i kontrahentów: w ten sposób pokazujesz, że w Twojej firmie zwraca się uwagę na stan zdrowia oraz samopoczucie pracowników i klientów. Odpowiednio wyeksponowany stojak do dezynfekcji rąk to z jednej strony zwiększenie poziomu bezpieczeństwa pracowników, z drugiej – sposób na pozyskanie zaufania oraz budowanie pozytywnego wizerunku firmy. Stosunkowo niski koszt dozowników trudno porównywać z kosztami, na jakie narażona może być firma w przypadku wystąpienia w jej siedzibie ogniska choroby zakaźnej – nie podejmuj niepotrzebnego ryzyka! 

stojak do dezynfekcji rąk

Automatyczny czy łokciowy – jaki dozownik wybrać?


Zarówno tradycyjne łokciowe, jak i nowoczesne, automatyczne dozowniki mają swoje zalety i wady: na co zatem zwrócić uwagę przed zakupem? Proste dozowniki z pompką są w zasadzie niezawodne – wystarczy regularnie uzupełniać płyn lub żel znajdujący się w środku. Nie wszystkie dozowniki są jednak dostosowane do kontaktu z alkoholem będącym bazą płynów do dezynfekcji. By uniknąć przeciekania tych urządzeń, warto zdecydować się na wysokiej jakości dozowniki spełniające normy szczelności. Łokciowe dozowniki mogą być wykorzystywane także jako podajniki mydła w płynie. 

Dozowniki automatyczne są wygodne: wystarczy podsunąć dłonie pod spód urządzenia, by czujnik wykrył ruch i umożliwił zaaplikowanie środka dezynfekcyjnego w formie sprayu. Nie musisz niczego naciskać – w żadnym momencie nie dotykasz dozownika, co pozytywnie wpływa na komfort użytkowników. Nowoczesne automatyczne dozowniki są nie tylko wygodne w użyciu, ale i estetyczne – komponują się z wyposażeniem biura, recepcji czy urzędu. Minusem tego rozwiązania jest konieczność ładowania baterii oraz cena – automatyczne podajniki są droższe od manualnych. Na zdrowiu nie warto jednak oszczędzać: dozowniki wyposażone w czujnik ruchu najlepiej ustawić tuż przy wejściu do budynku, by wszyscy wchodzący do środka mogli szybko i bezproblemowo zdezynfekować dłonie.

Nowoczesny automatyczny podajnik o ciekawym wyglądzie czy sprawdzony, tradycyjny dozownik łokciowy – które z tych rozwiązań jest lepsze? To, z którego pracownicy i klienci będą korzystali częściej, dlatego warto zainwestować w profesjonalne stojaki do dezynfekcji oraz tym samym stworzyć punkty, przy których każdy będzie mógł zatrzymać się na chwilę i zadbać o zdrowie wszystkich znajdujących się w pomieszczeniu.
 
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl