wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Stojaki na broszury - praktyczne i estetyczne

Promocje

Kaseta Roll-Up Lux Mocna (100 x 200cm)

Kaseta Roll-Up Lux Mocna (100 x 200cm)169,00 zł99,00 zł brutto80,49 zł netto

Taśma piankowa montażowa 5m

Taśma piankowa montażowa 5m7,00 zł5,00 zł brutto4,07 zł netto

Stojak na wizytówki plexi odlewany VCR92

Stojak na wizytówki plexi odlewany VCR924,30 zł3,00 zł brutto2,44 zł netto

Stacja dezynfekcji rąk - METEOR 1000 ml

Stacja dezynfekcji rąk - METEOR 1000 ml699,00 zł349,00 zł brutto283,74 zł netto

Tabliczka przydrzwiowa zatrzaskowa A6 (profil 15mm) DS

Tabliczka przydrzwiowa zatrzaskowa A6 (profil 15mm) DS19,00 zł13,00 zł brutto10,57 zł netto

Tabliczka przydrzwiowa zatrzaskowa A4 (profil 15mm) DS

Tabliczka przydrzwiowa zatrzaskowa A4 (profil 15mm) DS29,00 zł22,00 zł brutto17,89 zł netto

Stojak na wizytówki plexi odlewany BCH

Stojak na wizytówki plexi odlewany BCH5,00 zł2,00 zł brutto1,63 zł netto

Stojak na wizytówki czarny plexi odlewany BCHB

Stojak na wizytówki czarny plexi odlewany BCHB5,00 zł3,50 zł brutto2,85 zł netto

Systemy płatności

  • PayU
  • Przelewy24

Stojaki na broszury - praktyczne i estetyczne

Data dodania: 29-06-2021

 Drukowane materiały reklamowe, czyli wszelkiego rodzaju ulotki, broszury, karty produktowe czy też gazetki zawierające aktualną ofertę firmy, to skuteczny i nie wymagający przesadnych inwestycji sposób na dotarcie do jak największego grona potencjalnych nabywców. Jednak nawet te najlepiej opracowane graficznie i merytorycznie stracą na atrakcyjności, gdy będą niewłaściwie wyeksponowane. Niewielu klientów odwiedzających naszą firmę lub stoisko targowe sięgnie po broszury czy gazetki rozrzucone bezładnie w przypadkowych miejscach. Aby wzbudzić zainteresowanie tymi materiałami, najlepiej wykorzystać do tego celu profesjonalne i estetyczne stojaki na gazety lub broszury.
 

Na czym polega skuteczność stojaków?


Skuteczna reklama to przede wszystkim reklama estetyczna. Stojaki na broszury lub gazety ułatwiają uporządkowanie naszych materiałów reklamowych, zapobiegając powstawaniu nieładu i chaosu. Odpowiednio zaprojektowane kieszonki pozwalają na ułożenie druków, tak aby były łatwo dostępne dla wszystkich zainteresowanych, dały się bezproblemowo wyciągnąć, nie rozsypywały się i nie niszczyły. Materiały, którymi chcemy zaciekawić naszych klientów w pierwszej kolejności, najlepiej umieścić na wysokości wzroku - dzięki temu możemy mieć pewność, że zostaną dostrzeżone. Gdybyśmy rozłożyli te materiały na płaskim blacie, np. na ladzie recepcyjnej, wielu klientów prawdopodobnie by ich nie zauważyło.

Nasze ulotki czy broszury można z łatwością pogrupować na stojakach tematycznie, tak aby klient intuicyjnie mógł wybrać dla siebie te materiały, które go najbardziej interesują. Warto pamiętać, żeby często odświeżać zawartość stojaków, ponieważ w przeciwnym razie nasi stali klienci, odwiedzający naszą firmę lub sklep, przestaną zwracać na nie uwagę. Tymczasem nowa zawartość alb chociaż zmiana układu materiałów w kieszonkach może przyciągnąć ich wzrok.

Stojaki na gazety, broszury czy stojaki na ulotki doskonale sprawdzają się na wszelkiego rodzaju imprezach targowych.  Eksponując nasze materiały reklamowe na stojaku w łatwo dostępnym miejscu, możemy mieć pewność, że zwiedzający je zauważą i się nimi zainteresują. Imprezy targowe zwykle odwiedza wielu zwiedzających i na stoisku panuje spory ruch, co uniemożliwia nam bezpośredni kontakt i zaprezentowanie naszej oferty każdemu, kto odwiedzi nasze stoisko. Jeśli udostępnimy nasze ulotki lub broszury na stojaku reklamowym, zwiedzający będą mogli sami zaopatrzyć się w interesujące ich materiały, nie czekając, aż zostaną przez nas obsłużeni.

stojak na ulotki

Uniwersalny design i wygoda użytkowania


Wzornictwo stojaków na gazety jest zróżnicowane, a jednocześnie na tyle uniwersalne, że bez trudu można dobrać stojak najbardziej odpowiedni do wizerunku naszej firmy, charakteru prowadzonej działalności lub też rodzaju i wymiarów druków, które chcemy na tym stojaku umieścić. Stojaki wykonane są z estetycznych i wytrzymałych materiałów, takich jak chromowany metal lub aluminium, odpornych na działanie czynników zewnętrznych, co gwarantuje, że posłużą nam one przez wiele lat, przez cały ten czas zachowując elegancki wygląd.

Ze stojaków na gazety lub broszury można korzystać nie tylko stacjonarnie, ale też z łatwością transportować je w dowolne miejsce, na przykład na nasze stoisko targowe lub też na miejsce prowadzonego przez nas szkolenia, prezentacji lub innej imprezy promocyjnej. Jeśli chcemy w ten sposób użytkować stojak i zamierzamy często się z nim przemieszczać, najlepszym rozwiązaniem będzie model rozkładany. Wraz z takim stojakiem otrzymujemy specjalną walizkę, do której można schować złożony stojak, tak aby móc wygodnie z nim podróżować. Proces składania i rozkładania stojaka jest nieskomplikowany i zajmuje niewiele czasu.

Reasumując, stojak na gazety umożliwia estetyczne zaprezentowanie materiałów reklamowych w wielu sytuacjach i tym samym gwarantuje skuteczną reklamę naszej oferty. Niewątpliwym atutem tego sprzętu jest również jego niewygórowana cena, co przy wysokiej jakości wykonania i wszechstronności zastosowania sprawia, że z tego rozwiązania z pewnością warto skorzystać.

 
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl